Neváhajte a kontaktuje nás:
+421 434 131 248

  • SK
  • EN

Operation program
COMPETITIVE
AND ECONOMIC GROWTH

Naša spoločnosť

má technický rozvoj na navrhovanie nových hydraulických komponentov a ich aplikácie
porovnateľné so svetovou špičkou top produktov.

AHP HYDRAULIKA, a.s. je akciová spoločnosť s dlhoročnou históriou, ktorá sa začala písať v roku 1952. Výrobný závod je situovaný na strednom Slovensku, v meste Turčianske Teplice.

 


História spoločnosti:

Spoločnosť Geostroj bola založená v roku 1952 ako štátny podnik v meste Turčianske Teplice. Spoločnosť vyrábala zemevrtné náradie a súpravy pre geologické vrty a banský priemysel. V súčasnosti tvorí výroba zemevrtného náradia približne 10-15% z celkového objemu predaja. Výroba axiálnych hydrostatických prevodníkov (AHSP) bola zahájená v roku 1997 – výroba motorov a čerpadiel klasickej rady Série 20. V roku 2000 bola spoločnosť Geostroj premenovaná na AHP HYDRAULIKA, a.s.

 

Hlavné aktivity :


- výroba axiálnych hydrostatických prevodníkov (AHSP) motorov a čerpadiel
- výroba zemevrtného náradia
- kooperačná činnosť - presné súčiastky vyrábané na CNC strojoch


AHP HYDRAULIKA, a.s. získala certifikát systému riadenia QBE systém riadenia kvality 02440. Kvalita AHP HYDRAULIKA, a.s je v súlade so systémom riadenia kvality podľa normy ISO 9001: 2008 (Výnimka: 7.3). Kvalita výrobku je zaistená s využitím vysoko kvalitných presných nástrojov a testovacieho zariadenia. Okrem toho, v roku 2010 spoločnosť AHP Hydraulika, a. s. investovala do nových CNC technológií - 9 x CNC sústruhov (Alpha, Tornado); 4 x CNC brúsky (Studer), 2 x CNC horizontálne obrábacie centrá (Quasar, KIA- Hyundai).

 

Najnovšie informácie

AHP HYDRAULIKA, a. s. investovali 6,5 milióna eur na nové technológie a výrobné linky pre výrobu zostavy piestu - náhradný diel pre naše hydraulické jednotky.

Kde nás nájdete

AHP HYDRAULIKA, a.s.
Robotnícka 841    
039 01   Turčianske Teplice    
Slovak Republic

Tel:     +421 434 131 248
Email: sales@ahphydraulika.sk